Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa

 Tipni Baníkovce, který se první trefí proti Neurazům? A  kdo už konečně vyhraje naše SnajprTipko:-))?Tipujte a vyhrajte pivka !!!

Miniaplikace

 

Červeně změny pravidel k lepšímu!!!
pivo.jpg

Pravidla:

1) Tipovačky se může zúčastnit osoba starší 18 let. Hráčům,trenérům a trenažerům Baníku je taktéž dovoleno hlasovat, ale výhra bude přepočítána na peníze a po skončení soutěže, bude celková suma od hráčů poslána na dobročinné účely!Osoby mladší 18 let (děti) soutěží o pět lízátek,či párek v rohlíku, nebo čokoládu kofilu..dle výběru:-))

 

Uzávěrka tipovačky je do vstřelení prvního gólu Baníku.:-))

2) V anketě dole pod pravidly, vidíte jména borců kde můžete hlasovat.Za jménem vidíte v závorce číselnou hodnotu, například: (2 a 0,3).Tato hodnota vyjadřuje pivní kurs borce na vstřelení úvodní branky Baníku. V praxi to znamená, že pokud trefíte borce s tímto kurzem vyhráváte 1 pivo velké + jedno malé(0,3) + volnou vstupenku na další domácí zápas Baníku, vstup do kabiny a zakřičet výtěznou ciginu Baníku (až Baník vyhraje,datum této výhry neomezen, a foto se střelcem či jiným borcem Baníku!!!

OVŠEM POZOR!!! Výhercem se stává pouze ten kdo bude mít origoš účtenku od obsluhy občerstvení z naší Havírny na hřišti, kde bude napsám Váš tip a Vaše jméno, dále pak minimální součet útraty 40,- kaček během zápasu !!!Osoby mladší 18 let (děti) soutěží zdarma o ceny v bodu 1.

Jakmile této podmínky dosáhnete a budete mít správný tip,obdržíte výhru. Účtenka bude uložena v Havírně, na ni si samozřejmě můžete objednat co hrdlo ráčí.

3)Kdo má již dnes jasno a vidí ve hvězdách kdo bude střelcem No:1, může tipovat v komentářích pod článkem, a bude mu již účtenka připravena na domácí utkání.

Nezapomeňte napsat jméno!!! Účtenku Vám připravíme  na zápas.

4)Tipovačka se vztahuje na utkání v domácím prostředí a výhru lze uplatnit pouze na tomto utkání, po prvním poločase a nebo po skončení matche, ale vždy s předem splněnými pomínkami v bodech 1-2-3 !!!

 

6)Reklamace a případné spory bude řešit koooooonzilium, vedení Baníku!!!:-))

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář