Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nového do sezóny 2017/2018?

26. 8. 2017

 Cílem je hrát v horní polovině tabulky!

V nadcházející sezóně je v podstatě každoroční úkol, udržet a dál rozvíjet fotbalovou činnost v Mantově. Fotbalový cíl? Hrát v horní polovině tabulky, což určitě nebude zadarmo. První a primární úkol je na vedení Baníku. Po jarní rezignaci trenéra Luboše Housara, se stále nový trenér nenašel, a tým se od července přípravuje spíše samospádem. Tréninky připravuje Michal Šimandl nebo Kuba Dráždil a trénuje se v docela ucházejícím počtu lidí. Zápasy pak povede dočasně předseda TJ Pavel Svítil za pamoci Michala Šimandla. I když hrajeme jen "čtyřku" je tato funkce potřebná, a vedení musí tento prvořadý problém vyřešit!!!

Odchody: Honza Hrubý šel hrát trojku do Slavoje Stod, Martin Wizovský po nevydařeném jaře kariéru ukončil.

Příchody: Největší posilou je Milan Gavora (23), šikovný založník ,z Nezbavětic. Milan má zkušenosti i z Německa, bude jistě platným hráčem a nahrádí Honzu Hrubýho. Kariéru restartoval Martin Novák, tvrdý bek, kterého již z Baníku známe.Martin měl čtyř letou pauzu, nicméně je dobře připraven. Týmu pomáhá na požádání Tomáš Korba(37), kdykoliv může, neváhá pomoci, za což moc děkujeme a je jen škoda, že takových hráčů není více a v Mantově jistě jsou!!! Pokud věk a zdraví dovolí, je připraven i další veterán zeločerných barev. Luboš Housar(44).

A teď mladé naděje. Zaregistrovali jsme Radka Tuska ze Zbůchu (16) .Radek věku dorosteneckého trénuje a čeká ho ještě dost práce v této činnosti, nicméně jeho zájem a chuť je příslib do fotbalových let. Radkovi popřejme mnoho zdaru a snad aby šlapal ve stopách našeho střelce Angela Ulče, který začal v podobném věku. Angel během tříletého působení zatížil konto gólmanů 20 góly (mistráky+přáteláky). A nebo dalšího mladíka Ondry Bryndzaka, který už také odvádí dobré výkony v sestavě Baníku. Dále na naše tréninky dochází Kamil Mádl, Láďa a Ondra Bryndzakovi. To jsou bratranci výše uvedeného Ondry Bryndzaka. Kluci jsou mladíci ,(14 až 15 let) zatím pod čarou startů za dospělý tým. Také musí potrénovat a zesílit postavy a hlavně u fotbalu vydržet, aby se stali reprezentanty Baníku.

Baník sezónu zahájí 3.9 domácím zápasem proti Lučině Ptenín. Před tím sehraje přátelák ve Zbůchu a to 27. 8. se svým jmenovcem Baníkem Zbůch.

Tak, že si držme palce společně, ať úspěšně dosáhneme náplánovaných cílu. K tomu, aby se to povedlo, musí udělat maximum nejen hráči, ale i vedení Baníku.

 

Rozpis utkání zde.