Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní utkání-Okresní soutěž,IV třída - Plzeň-jih-sezóna 2016/2017

 

1header-1-.jpg 

 SEZÓNA 2016 - 2017,podzim

11.kolo - 6.11.2016

  TJ Sokol Blovice "B" - TJ Baník Mantov   2:0(2:0)

Branky za Baník:

  ŽK:Tichý,Janouškovec,Bystran

Sestava:  Janeček - Dobiáš(Kopřiva),Bystran,Janouškovec,Janeček Matěj-Machač,Dráždil,Hrubý,Tichý- Bystran(Rehák),Ulč

 

Housar Luboš,asistent trenéra: Konfrotace s lídrem soutěže nebyla jednoznačná pro domácí, nicméně opět se ukázala zkušenost a větší fotbalovost jako v minulém zápase.  Chvílemy jsme se snažili o iniciativu, dokázali jsme  v prním poločase kolem třícáté minuty na chvilku dostat domácí pod tlak a ke gólu moc nechybělo. Domácí byli více sehraní a doplnění o hráče z áčka jim přineslo zaslouženě tři body. Ale i tak jsme ostudu neudělali. V tabulce jsme se sice propadli, ale je to tam našlapéné na dvou bodech. Přesto vše hodnotíme podzim pozitivně, po dlouhé době přezimujeme v horní polovině tabulky a s pěkným počtem bodů. Všem hráčům děkujeme za odvedené výkony, a aby to z jara bylo ještě lepší záleží především na nich, na přístupu k zimní přípravě.Je na každém hráči, kolik je ochotný přípravě dát, abychom přinejmenším udrželi trend týmu z horní poloviny tabulky.

 

 10.kolo - 30.10.2016

  TJ Baník Mantov - TJ Sokol Plzeň-Letná "B" 2:3(1:1)

Branky za Baník:Šmrha 2

  ŽK:Šmrha,Janouškovec,Bystran

Sestava:  Janeček - Dobiáš,Marek,Janouškovec,Janeček Matěj-Machač,Šimandl(Kopřiva),Hrubý,Tichý- Bystran(Bryndzak),Šmrha

Baník neokusil hořkost porážky na svém hřišti celý kalendářní rok! Ale každá serie jednou končí, tu naší ukončil tým z Plzně - Letné. 

Housar Luboš,asistent trenéra:Dnes jsme prohráli s jasně lepším a kvalitním soupeřem. Letenští hráli dobře kombinačně, velmi dobře nás napadali, zkušenost jejich hráčů byla znatelná. V prvním poločase jsme dokázali sekundovat hlavně bojovností, ale v druhém poločase šel náš výkon dolů. Jsem rád, že se střelecky prosadil Petr Šmrha.

 Tabulka střelců zde. 

 

9.kolo - 22.10.2016

  TJ Tatran Neurazy - TJ Baník Mantov 2:4(1:1)

Branky za Baník:Hrubý 2,Korba,Rehák

  ŽK:Rehák,Janouškovec

Sestava:  Míka - Dobiáš,Korba,Janouškovec,Janeček Matěj-Machač,Šimandl,Hrubý,Tichý-Rehák(Ulč),Šmrha(Bryndzak)

Kapitán Jan Hrubý:Vyhráli jsme, s výsledkem jsme samozřejmě spokojeni. Směrem dopředu se nám dařilo soupeře přehrát, dali jsme 4 góly a další možnosti zůstaly nevyužité. Celkově ale naše hra působila nekompaktně, necháváme se rozhodit naprostými nesmysly. Ztrácíme pak rychle koncentraci a to se pochopitelně negativně odráží na předváděných výkonech. Sami sebe tím hloupě a zbytečně oslabujeme, trpí tím celý tým. Chceme-li se zlepšovat, tohle prostě musí zmizet.

 

Tabulka střelců zde. 

  

8.kolo - 16.10.2016

  TJ Baník Mantov - Tj Sokol Soběkury  1:1 (1:1)pen.4:2

Branky za Baník:Tichý (rozhodující penalta Janeček Matěj)

  ŽK:Janeček Matěj,Dráždil Jakub

Sestava:  Míka - Dobiáš,Dráždil,Janouškovec,Janeček Matěj-Machač,Šmrha,Hrubý,Tichý-Ulč(Rehák),Marek(Korba)

 

Housar Luboš,asistent trenéra:Náš výkon byl vlažný, chybělo nám daleko větší nasazení a bojovnost. Ani jeden tým neměl vyložené šance, utkání se povětšinu času odehrávalo od velkého k velkému vápnu a zde vše většinou končilo. 

 Tabulka střelců zde. 

 

 7.kolo - 9.10.2016

  TJ Sokol Líšina - TJ Baník Mantov  2:3 (0:2)

Branky za Baník: Vávra 2,Tichý

  ŽK:Tichý,Janouškovec,Vávra,Marek,Hrubý,Machač,Šimandl

Sestava:  Janeček - Janouškovec,Bystrán(Ulč),Dobiáš,Janeček M.- Hrubý,Tichý D,Machač,Vávra(Bryndzak) - Marek, Ulč

 

Housar Luboš,asistent trenéra:Předpovýdal jsem opět trápení s Líšinou, je to již tradice! Ale to co se v sobotu stalo jsem bylo nad rámec chápaní lidí se zdravím rozumem. Jednak velmi špatný výkon rozhodčího Janouška a pak hra domácích. Výsledkem je dva hráči mimo hru Tomáš Bystrán naštípnutý nárt a David Vávra komplikovanou zlomeninu v rameni. David se rozhodlo s fotbalem nadobro skončit!! Takže pro nás ztráta obrovská!!!! Pokud se David rozhodl kariéru ukončit, což se nedivím, tak za celou TJ mu přeji hlavně brzké a úplné uzdravení bez žádných následků, a moc děkujeme sice za krátkou, ale kvalitní reprezentaci Baníku. Pro mě to byla čest takového hráče mít v týmu. Nejen pro mě ale i samozřejmě pro Petra Tichýho.

 Tabulka střelců zde. 

 

6.kolo - 2.10.2016

  TJ Baník Mantov - SK Hradec 1946 "B"  6:1 (2:1)

Branky za Baník: Tichý 4, Hrubý,Ulč

  ŽK:Tichý,Janouškovec

Sestava:  Janeček - Janouškovec,Dráždil Jakub,Dobiáš,(Rehák),Bystrán- Hrubý,Tichý D,Machač ,- Marek, Ulč(Bryndzak)

Housar Luboš,asistent trenéra:Jsme moc rádi, že jsme zápas zvládli bez tří hráčů základní sestavy Vávry,Šmrhy a Matěje Janečka, všichni  měli zdravotní problémy. Hráči, kteří hráli na jejich postech je zastoupili stoprocentně! Hradec nás prvních dvacet minut trošku zatlačil do defenzivy, ve 12. minutě proměnili penaltu po ruce Ulče. Pak se hra začala vyrovnávat. Dana Tichého jsme s hrotu stáhli do zálohy, aLukáše Marka jsme poslali na jeho místo.Od té chvíle začal galapodvečer Dana Tichého. Popsal bych to asi tak: Kam čert nemohl, tam byl Dan Tichý.-)! Čtyřikrát trefa do černého, jedna hezčí než druhá!!! Dan umí číst hru, dokáže si najít míč a přesně zakončovat. Dnes oceňuji i velmi dobrým výkonem Tomáše Bystrána, bez zbytečných diskuzí plnil roli stopera, přidal ukázkový přeskok zábradlí, motal hlavu soupeřovým útočníkům, zakládal hru do křídel.Jen škoda, že Kuba Machač neni rychlejší!:-)).....Tým musím pochválit na velmi dobrý výkon a disciplínu.

 Tabulka střelců zde. 

 

5.kolo - 25.9.2016

   TJ Sokol Záluží-TJ Baník Mantov  0:3 (0:1)

Branky za Baník: Vávra, Ulč 2

  ŽK:Bystrán,Janeček M.,Tichý,Janouškovec

Sestava:  Janeček L- Janouškovec,Bystrán,Dobiáš,Janeček - Hrubý,Vávra(Bryndzak),Machač, Šmrha (Ulč),Šimandl - Tichý D.

 

Housar Luboš,asistent trenéra: Žádal jsem kouče Petra Tichýho,o hodnocení zápasu. Bohužel hodnocení zatím nedorazilo, tak to opět  napíšu pár řádek já. Rychle jsme se ujali vedení, Vávra se ve vápně nemýlil. Soustředili jsme pozornost  na domácí ofenzivní hráče Mlnaříka a Vávrovce, ten  byl nejlepším hráčem domácích! To se nám dařilo, i když malá okénka v defenzivě byli, ale zvládli jsme situaci řešit. V prvním poločase jsme dost příležitostí promarnili, ať už Vávra,Šimandl,Šmrha ,Tichý. David Vávra dvakrát nastřelil konstrukci branky, dřevno v první půlce, tyč v druhé. Druhý poločas sice začal větší aktivitou domácích, ale bez efektivnějšího využití, také opět díky výbornému a  stoprocentnímu gólmanovi Janečkovi. Zápas se rozhodl v 80.minutě, Tichý vysunul po křídle Vávru, David naservíroval míč na zlatém podnosu střídajícímu Ulčovi, Angel na pohodu zápas rozhodl. Za pět minut  opět udeřil sedmnáctiletý baníkovec Ulč, nejlépe se orientoval ve vápně a dal třetí gól, svůj patnáctý v kariéře!!! 

A přeci komemtář od Petra Tichého dorazil. Cituji:"Máš mou plnou důvěru,všechny pochval"....nu co dodat,snad jen tu pochvalu. Takže hoši, Petr vás chválí!!!:-))

Tabulka střelců zde. 

 

 

4.kolo - 18.9.2016

  TJ Baník Mantov - TJ Seč  6:1(4:1)

Branky za Baník: Tichý 2, Vávra 2, Šmrha, Machač

  ŽK:Dobiáš,Janeček M.

Sestava:  Míka- Janouškovec,Dráždil,Šmrha(Dobiáš),Janeček - Hrubý,Vávra,Machač ,Marek(Rehák) - Tichý D.Ulč(Bryndzak)

Housar Luboš,asistent trenéra:Po pravdě jsme nečekali tak hladký průběh zápasu. Začíná dobře fugovat spolupráce Tichý-Vávra.Zápas jsme rozhodli v prvním poločase, soupeř nás prakticky po celý zápas neohrozil.Hráči odvedli dobrý výkon.

 

Tabulka střelců zde. 

 

 

3.kolo - 11.9.2016

  TJ Záhoří - TJ Baník Mantov  1:1(1:1), pen.9:8

Branky za Baník:Ulč

  ŽK:Šimandl,Tichý

ČK:Hrubý

Sestava:  Janeček - Janouškovec,Hrubý,Korba,Janeček - Tichý Daniel,Vávra,Machač ,Š imandl - Šmrha,Ulč

Housar Luboš,asistent trenéra:Zápas byl vyrovnaný, oba tými si v prvním poločase vypracovali dobré šance. Paradoxně, jak už to někdy bývá, přesilovnce kterou nám domácí poskytli, po vyloučení  Peloucha a následného zranění domácího záložníka, za něhož Záhoří nemělo náhradníka, jsme najednou nevěděli co hrát! Moc volných hráčů na hřišti! Výborně zachytal Janeček, tři penalty v rozstřelu chytit to klobouk dolů.  Oproti tomu jsme tři penalty kopli vedle, k tomu neni co psát.

Kapitán Hrubý Jan: Ze zápasu jsem zklamaný! Takhle slabý Záhoří jsem nezažil, přesto jsme si s nimi nedokázali poradit. Hře chyběla aktivita,nápad,moment překvapení. Myslím si ,ža naše záloha má určutě větší kvalitu, než předvedla dnes.

Tabulka střelců zde. 

 

 

2.kolo - 4.9.2016

  TJ Baník Mantov -  SK Nezbavětice  2:0(1:0)

Branky za Baník:Šmrha,Machač

  ŽK:

ČK:

Sestava:  Janeček - Janouškovec,Dráždil,Kopřiva,Janeček(Rehák) - Tichý Daniel,Hrubý,Marek,Machač - Šimandl(Vávra),Šmrha(Ulč)

Housar Luboš,asistent trenéra:Premiéra vyšla velmi dobře! Tým se ještě potřebuje více sehrát, protože máme mnoho nových tváří. Vyzdvhl bych druhý gól, přehled Davida Vávry a Honzy Hrubýho. David rychle doběhl míč v autu, hodil ho do hry na Honzu, který míč pustil volnému Machačovi a Kuba z přehledem rozhodl zápas. Myslím si, že i hlavní trenér Petr Tichý může být s premiérou spokojen!

Tabulka střelců zde. 

 

1.kolo - Volno