Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní utkání-Okresní soutěž,IV třída - Plzeň-jih-sezóna 2017/2018

 

1header-1-.jpg 

Sezóna 2017/2018 - jarní část

23.kolo - 16.6.2018

 TJ BANÍK MANTOV  - TJ SOKOL LÍŠINA 1:0 (0:0)

Góly za Baník: Šindelář

Karty: Janeček Matěj

 

  Sestava: Janeček Lukáš - -Kuneš,Dráždil V.,Šindelář , Šmrha(Korba)  - Machač, Korčík, Macháček,Koláček (Housar)Janeček Matěj - Ulč, Korčík(Janouškovec)

 Baníkovská střelnice  

22.kolo - 10.6.2018

TJ TATRAN NEURAZY -  TJ BANÍK MANTOV  5:2 (1:2)

Góly za Baník: Machač,Šindelář

Karty: Janouškovec Jakub,Janouškovec Jakub

 

  Sestava: Janeček Lukáš - Dráždil V.,Šindelář , Šmrha,Machač, -  Korčík, Macháček,Ulč, Janouškovec - Mičan, Rehák

 Baníkovská střelnice  

 

21.kolo - 3.6.2018

 TJ BANÍK MANTOV  - SK HRADEC 1946 "B" 2:1 (0:1)

Góly za Baník: Ulč 2

Karty: Korba Tomáš

 

  Sestava: Janeček Lukáš - -Korba,Dráždil V.,Šindelář , Šmrha (Dráždil Jakub) - Machač, Korčík, Macháček(Bystran),Janeček Matěj(Janouškovec) - Ulč, Korčík

Housar Luboš, zastupující trenér Baníku"Opět jsme zaspali úvod zápasu a opět jsme měli dobrý druhý poločas. Hradec už v druhém poločase nebyl tak aktivní a naší převahu jsme přetavili za tři body! Klukům patří dík za snahu a bojovnost!!!

 

 Baníkovská střelnice  

 

20.kolo - 27.5. 2018

TJ SOKOL SOBĚKURY -  TJ BANÍK MANTOV    6:3,(5:1),

Góly za Baník:

Janeček Matěj 3

Karty:

           ČK - Bryndzak

 Sestava: Rehák-Šindelář,Janouškovec,Koláček,Macháček, - Machač, Macháček,Janeček Matěj,Koláček - Ulč,Bryndzak

 
 

19.kolo - 20.5.2018

 TJ BANÍK MANTOV  - VS PLZEŇ  5:4,(3:2),penalty 5:4

Góly za Baník: Machač 2, Janeček Matěj, Janeček Lukáš, Korčík(rozhodující penalta)

Karty: Machač Jakub

 

  Sestava: Rehák-Korba,Dráždil V.,Šindelář , Kuneš(Bryndzak) - Machač, Korčík, Macháček(Janeček Lukáš),Janeček Matěj  - Ulč, Janouškovec

 Baníkovská střelnice  

 

17.kolo - volno

 

16.kolo - 6.5. 2018

 TJ BANÍK MANTOV  - SK NEZBAVĚTICE  2:1,(1:1),penalty 8:7

Góly za Baník: Machač, Korba(rozhodující penalta)

KartyJaneček Matěj

  Sestava: Rehák-Korba,Housar(Janeček M.)Šindelář (Janouškovec), Dráždil V.- Machač, Koláček, Khomyn,(Bryndzak) Macháček  - Ulč, Korčík

 

 Konečně na Pančavě body zůstaly! Sice nebyli tři, ale i dva jsou pro náš Baník cenné. Hned v sedmé minutě šli do vedení hosté, Gavora pronikl přes Housara do vápna a kolem Reháka skóroval. Do poločasu však obloučkem vyrovnal Machač. Nezbavětice byli fotbalovější, měli i více příležitostí, některé však trestuhodně spálili sami, a jiné likvidoval dobře chytající Tomáš Rehák. Tomáš musel zastoupil Lukáše Janečka, kterého zradili záda a nastoupit nemohl. Došlo tedy na penalty, které přisoudili v osmé serii druhý bod Baníku. Rozhodující penaltu dal Korba, avšak nemalý podíl má Rehák, který osmou penaltu Nezbavětic chytil. Premiéru odehrál v zelenočerném dresu Martin Korčík, podal kvalitní výkon, završený proměněnou penaltou v rozstřelu. Osobní obranu si zahrál v druhém poločase Angel Ulč na nejlepšího hráče hostů, Milana Gavoru. Angel nedával Milanovi moc prostoru a po zápase od Milana sklidil pochvalu za splněný výkon.

 

Martin Macháček, záložník Baníku: "Nezbavětice byli herně lepší. My jsme však bojovali a konečně zabodovali. Dnes jsem to "čuchal" a před zápasem i avizoval, že to prolomíme:-))".

 Baníkovská střelnice 

 

 

15.kolo - 29.4. 2018

TJ SEČ -  TJ BANÍK MANTOV    6:1,(3:1),

Góly za Baník:

Khomyn Roman 

KartyŽK - Janeček Matěj, Machač

           ČK - Koláček

 Sestava: Janeček L.-Šindelář,Kuneš,Koláček,Macháček, - Machač, Bryndzak,Janeček M., Janouškovec, Rehák, Khomyn

 

14.kolo - 23.4. 2018

 TJ BANÍK MANTOV  - TJ SOKOL D.LUKAVICE   0:2,(0:1),

Góly za Baník: 

Karty: Janeček Lukáš

  Sestava: Janeček L.-Korba,Housar(Novák((Rehák ((( Janouškovec),Šmrha.,Šindelář - Machač, Koláček, Janeček M, Macháček  - Ulč, Bryndzak.

V horkém letním počasí Baník opět nedosáhl na body ani v utkání s Lukavicí. Utkání nenabídlo žádnou velkou podívanou a ani v nejmenším nesneslo srovnávací parametry plzeňského zápasu z minulého týdne. Baník sice měl asi více míč v držení, Lukavice zase blíže ke gólu. Zakletý byl post domácích na pravém beku. Nejdříve se zranil Housar(natažený stehenní sval), vystřídal ho Novák, ale i ten se po deseti minutách poroučel se zreněním kolene na střídačku. Do hry nastoupil Rehák a také nevydržel do konce. v 75.minutě musel také ze hry a také koleno. Baník poprvé inkasoval po vlastním rohovém kopu. Po rohu do otevřené zelenočerné obrany podnikly hosté rychlý útok a Šcislák překonal gólmana Janečka. V druhém poločase měl nejblíže k vyrovnání a také v celém zápase Janeček Matěj, uvolnil se ve vápně, ale tvrdou střelou trefil jen gólmana Lukavice. Druhý gól Lukavice padl v 88.minutě po sporné situaci. Lukavický útočník určitě nemá čisté svědomý! Přidal trochu hereckého výkonu v kontaktu z brankářem Janečkem. To se Lukášovi nelíbilo a za toto mu ihned vyčinil. Bohužel, rozhodčí nechal situaci dál běžet a Lukavice snadno upravila výsledek do konečné podoby.

Lukáš Janeček, kapitán Baníku: Nafilmovaný, velmi nafilmovaný faul mě rozčaroval natolik, že jsem dále nehrál, čekal jsem, že rozhodčí bude reagovat odpískáním simulace a bude trestat. Tohle mě mrzí, protože já sám se snažím hrát fér, přiznám i sebemenší tečování míče.

 

13.kolo - 14.4. 2018

TJ Sokol Plzeň - Letná "B" vs TJ BANÍK MANTOV    3:2,(0:1),

Góly za Baník: Ulč 2

Karty: 

Sestava: Janeček L.-Korba,Housar,Janeček M.,Šindelář - Machač, Koláček, Novák,(Janouškovec) Macháček (Rehák) - Ulč, Bryndzak.

 Daniel Koláček, záložník:Sedmdesát minut jsme byli aktivní. Hlavně první poločas. Pak jsme fyzicky odpadli a dělali zbytečné chyby!

Housar Luboš, obrana: Škoda dalších příležitostí, zejména Ondrových. Ondrovi jsme gól přáli určitě všichni, měl k němu velmi blýzko. Bohužel Ondra je mladý hráč a tohle je pro něj zkušenost, tím si musí projít. Dnes náš mladý útok opět ukázal mladou dravost a dobrou kvalitu. 

V Plzni jsme předvedli dobrý výkon, škoda minimálně bodu o který jsme přišli v samém závěru utkání. Skóré otevřel v první poločase Ulč, přesnou přihrávkou do nohy od Macháčka, Angel přesně zacílil do pleteného. V druhém poločase opět udeřil Ulč. Mezi domácím gólmanem a stoperem píchl do míče a zvíšil svý 24.gólem v dresu Baníku na 2:0. Velkou šanci měl i druhý dobře hrající mladík Ondra Bryndzak, po úniku hezky udělal gólmana, leč z úhlu do prázdné brány gól nedal. Letná reagovala vysunutím dlouhána Skály do útoku. Skála nejprve z centru přímého kopu snížil hlavou, to běžela sedmdesátá minuta. V minutě osmdesátépáté si za obranu zaběhl tentýž hráč a přesnou přihrávku uklidil do sítě Baníku. Když už se blížil konec, neuhlídali jsme domácího Radu. Po akci na hranici ofsajdu se dostal za naši obranu a utkání rozhodl.

 Baníkovská střelnice 

 

 

 

12.kolo - 8.4. 2018

TJ LUČINA PTENÍN vs TJ BANÍK MANTOV    4:0,(0:0),

Góly za Baník: 

Karty: ŽK:Janeček Matěj

Sestava:

 

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Novák,Šmrha - Machač,Koláček,Macháček(Rehák),Janeček Matěj - Ulč,Bryndzak,(Janouškovec)

 

Sezóna 2017/2018 - podzimní část

11.kolo - 12.11. 2017

TJ SOKOL LÍŠINA vs TJ BANÍK MANTOV    1:2,(1:2),

Góly za Baník: Šmrha Petr,Tichý

Karty: ŽK:Janeček Matěj

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Šindelář,Šmrha - Machač,Tichý,Macháček,Janeček Matěj - Ulč,Bryndzak

 

Hodnocení utkání,

Vše důležité se stalo v prvním poločase. Počasí vyloženě zimn, i přesto bylo hřiště velmidpbře připravené. Lépe začli domácí, po chybě stopera Šindeláře, který byl ještě  myšlenkymi nejspíše na thajské masáži z předchozího dne, nabídl solo akci štírkovi Šmrhovi, ten výzvu přijal a poslal domácí do vedení. Za pět minut vyrovnal  Tichý střelou k tyči a skoré otočil mantovský Šmrha, angličanem z přímáku. K třetímu gólu měl nejblíže asi Bryndzak, který střelou z penaltové úrovně mířil nad.Druhý poločas nepřinesl nic zvláštního, až na odkop míče Housara z vlastní branky.

 Baníkovská střelnice 

 

 

10.kolo - 5.11. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ TATRAN NEURAZY   2:1,(2:1),

Góly za Baník: Bryndzak,Ulč

Karty: ŽK : Gavora,Dráždil V,Machač,Janeček

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil(Tichý),Šindelář,Koláček - Machač,Gavora,Macháček(Bystran),Šmrha  - Ulč,Bryndzak(Janeček M.)

 

Hodnocení utkání,

Utkání jsme začali náporem, není divu, hostů bylo jen deset. Dostali jsme Neurazy pod tlak, avšak hosté šli po úniku do vedení. Gól nám otevřel oči a dnes velký bojovník Ondra Bryndzak  svým důrazem vybojoval míč a vyrovnal. I druhý gól měl na svědomí Ondra. Po opětovném důrazu a následné střele kterou golman Tatranu jen vyrazil k Ulčovi. Angel bez problému uklidil míč do sítě hostů. Druhý poločas již toho moc nenabídl snad jen bravurní zákrok domácího brankáře Janečka. Baník tak zvítězil dvě jedna:-))

Angel Ulč, útočník Baníku: Obránci byli dost tvrdí. I tak jsem rád že nám to tam s Ondrou spadlo! Hraje se nám spolu dobře.

Ondra Bryndzak,útočník Baníku:Parádní pocit z gólu i asistence, jsme s Angele moc rádi za důvěru od trenéra, hraje se nám o moc lépe.

 Baníkovská střelnice 

 

9.kolo - 29.10. 2017

SK HRADEC 1946 "B" vs TJ BANÍK MANTOV    0:3,(0:1),

Góly za Baník: Macháček,Koláček,Machač

Karty:ČK: Koláček Daniel

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Šindelář,Rehák - Machač,Koláček,Macháček,(Janeček Matěj),Šmrha - Ulč,Bryndzak

 

Hodnocení utkání,

Baník si přivezl herní pohodu i do Hradce, ale jednoduché to rozhodně nebylo. Hradec měl jasně navrch, a gólman Janeček měl hodně práce. Nejprve si to dal zoči voči s útočníkem Hradce a pak kryl senza zákrokem hlavičku po přímém kopu Kaplana. K tomu jednou Housar odkopával z brankové čáry míč, mířící do havířské branky. Vše bylo jinak v 24. minutě k míči se dostal Macháček a krásnou technickou střelou do rohu hradecké branky, rozsvítil jedničku na tabuli v kolonce hosté. Po té se hra trošku vyrovnala, Janeček opět kryl dobrý pokus vyrovnat stav. Poločas 0:1. Do druhé půle nastoupili domácí se snahou srovnat, ale baníkovská obrana a strážce svatyně byli proti. Tlak již nebyl tak výrazný a Baník potrestal protihráče dalším zásahem. Ulč krásně vysunul Bryndzaka, šestnáctiletý forward předložil přesnou nahrávku Koláčkovi a ten s přehledem zvýšil. Koláček pak nedovolil míči skončit v síti volejbalovým zákrokem, inkasoval rotte karte.:-)) To byla chvíle pro Janečka, nařízenou penaltu kryl a korunoval svůj výborný výkon. Na 3:0 pojistil skóre Machač a bylo!!!  Mladý útok Baníku, Ulč, Bryndzak zle topili obraně Hradce, podali velmi kvalitní výkony, obrana Baníku 185 minut bez obdržené branky. Záloha maká sem tam, Janeček čaruje a spřádá kejkle v zelenočerné svatyni!!!

Baník jede na vlně vítězné!

 

Macháček Martin, středopolař :Zápas hodnotím velmi kladně, tým opět přistoupil z zápasu svědomitě s cílem vyhrát. V první poločase jsme měli toho fotbalového štěstí, Lukáš nás podržel vynikajícím výkonem, a patří velké díky. Můj gól nás trošku uklidnil, mám z něj obrovskou radost a ta radost z fotbalu je o to větší jelikož si mohu zahrát s pořád velmi dobrým  hráčem Danem Koláčkem. Druhá půlka byla z naší strany velice dobrá, vyhráli jsme zaslouženě. Klukům děkuji za výkon!!!

 Baníkovská střelnice 

 

8.kolo - 22.10. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ SOKOL SOBĚKURY   3:0,(1:0),

Góly za Baník: Machač ,Janeček Matěj ,Gavora

Karty: ŽK : Gavora,Bryndzak

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Šindelář,Šmrha - Machač,Gavora,Macháček,Janeček Matěj - Ulč,Bryndzak

 

Hodnocení utkání,

Z Vodních Staveb si odnesli zranění Koláček Danek, Vašek Dráždil,stoprocentní nebyl Milan Gavora, Matěj Janeček a Ondra Bryndzak.Tři poslední jmenovaní hráli co jim síli dovolili, Milan musel odstoupit a Matěj s Ondrou závěrečných 15 minut doslova odkulhali. I tak bojovali a odvedli statečný výkon. Zbytek týmu bojoval stejně , makal do konce zápasu. Na hrišti byla slyšet podpora, byla vidět chuť hrát a bodovat. A slovy chvály nešetřeli ani fandové u klandru.Jirka Kuneš, Tomáš Bystran a Tomáš Rehák byli v zahraničí,resp.plnili pracovní povinnosti, Michal Šimandl ukončil baníkovské angažmá.Jakub Dráždil si pohrává také s myšlenkou ukončení či přerušení kariéry. Doufejme, že tyto negativní myšlenky zažene a opět s k týmu připojí. Danek Tichý měl futsal. To jen na vysvětlenou proč bylo jen jedenáct Baníkovců oproti patnácti z minulého týdne.  

Housar Luboš,obránce Baníku: Dnes na hřiště vyběhlo jedenáct hráčů, nebojím se říct jedenáct Baníkovců, co chtěli moc vyhrát. Podotýkám pouze jedenáct borců co hráli srdcem, navzájem se povzbujicích se. Po velmi dlouhé době jsem zažil něco, co k fotbalu patří. Zahrát si dobrej fotbal, srdečné odhodlání bez zbytečných extempore a s pozitivním výsledkem. Všem mým spoluhráčům děkuji!!!!

Baníkovská střelnice 

 

 

7.kolo - 1.10. 2017

TJ VODNÍ STAVBY PLZEŇ"B" - TJ BANÍK MANTOV     4:2,(0:0)

Góly za Baník: Bystrán 2

Karty: ŽK : Housar

ČK: 

 

Sestava:

 

Janeček L. - Šindelář,Housar,Korba,Dráždil V.(Dráždil J.)-Machač,Koláček(Šmrha),Macháček(Gavora),Tichý(Bystrán),-Rehák,Janeček M.

 

Korba Tomáš, obránce Baníku: Taková prohra mě nemrzí. Hráli jsme dobrej fotbal a i když zápas trošku nevyšel Kubovi Dráždilovi, nic se neděje.Dnes se mně hrálo moc dobře, byla v kabině pohodová atmoška,na place bez keců a hádek. To potvrdí i Houska!!!:-))

Housar Luboš, obránce Baníku: Souhlas!:-))

Baníkovská střelnice 

 

 

5.kolo - 1.10. 2017

TJ NEZBAVĚTICE - TJ BANÍK MANTOV     6:2,(3:1)

Góly za Baník: Khomyn 2

Karty: ŽK : Bystrán,Šmrha,Janeček Matěj

ČK: ,Šmrha,Janeček Matěj

 

Sestava:

 

Rehák - Šmrha,Kuneš,Housar,Korba-Machač,Janeček,Gavora,Bystrá,-Khomyn,Ulč

Housar Luboš, obránce Baníku: Zde neni co dodat, jede nás jedenáct. Dva vyloučení, ůplně zbytečně, všechny karty byli zbytečné!!! Ačkoliv se o tom bavíme před utkáním, i tak je to bohužel k ničenu!!! A ještě jeden postřeh, udělal jsem si tu práci a vytátl počty hráčů v ostatních týmech naší soutěže kterým je 35 a více. Tito hráči neváhají a jdou hrát. U nás to tak není, proč? Asi je to každému jedno!!!

Ptenín 5,Hradec 8 , Seč 5,Nezbvavětice 5,Soběkury3,Letná 12!!!,Líšina 5,Vs 8,Neurazy 7,Lukavice 8.....Baník 2!!!! Houska a Korbista!!!....mohli bychom mít +5!!!Nejméně!!!

Baníkovská střelnice 

 

4.kolo - 24.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV  - TJ SEČ   1:3,(1:1),

Góly za Baník: Gavora

Karty: ŽK : Šimandl

Sestava:

Janeček L.-Rehák,Šindelář,Kuneš,Novák,(Korba)-Machač,Janeček,Gavora,Tichý-Šimandl,Šmrha

 

 

Baníkovská střelnice 

 

3.kolo - 17.9. 2017

TJ SOKOL D.LUKAVICE - TJ BANÍK MANTOV    2:1,(1:1),

Góly za Baník: Bystrán

Karty: ŽK : Korba,Dráždil

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Kuneš (Novák),Housar- Tichý,Gavora,Janeček,Šindelář - Šmrha(Ulč),Bystrán

Hodnocení utkání,

První poločas začali lépe domácí, v úvodu na dvakrát likvidoval střelu Janeček. V 35. minutě natáhl ke střele Bystán a Baník šel do vedení. Lukavice srovnala skóre v poslední nimutě poločasu po rohovém kopu a závaru před bránou se míč docoural za brankovou lajnu. Druhý poločas byl Baník lepším týmem, více kombinoval a držel míč,  vytvářel si příležitosti.Korba z dorážky mířil nad, tradičně Šindelář vedle:-), Bystrán dvakrát těsně vedle:-), a Janečkovi chyběl krok  k úspěšnému zakončení krásného sóla. Domáci hrozili rychlími úniky, po jednom z nich trefili tyč. A tak opět přišla poslední minuta poločasu a s ním nemastná naslaná střela domácích, lehká teč Housara a míč se opět docoural do brány Janečka, který si sic na míč sáhl jako jako v prvním případě,ale málo platné.

 

Housar Luboš, obránce Baníku: Doufám, že jsme s,i nebo lépe , že jsem si smůlu dnes vybrali, vybral na dlouhou dobu dopředu, při první gólu jsem mohl hrát aut a ne roh a do střely při gólu druhém , jsem neměl vubec hrabat!:-(

Janeček Lukáš,kapitán Baníku: Oproti nakopávané z prvního poločasu jsme druhou půlku hráli fotbal, byli jsme lepší na míči a i v kombinaci.Bohužel jsem dostal dva šmudli, které rozhodli.

 

Baníkovská střelnice 

 

2.kolo - 10.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ SOKOL LETNÁ "B"   2:2,(1:1),4:2 na penalty

Góly za Baník: Machač ,Janeček Matěj - rozhodující penalta Janeček Matěj

Karty: ŽK : Bystrán Tomáš

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Bystrán(Bryndzak),Housar(Rehák) - Machač,Gavora,Šimandl ,Šindelář - Ulč,Janeček Matěj

Hodnocení utkání,

Baník nastoupil se snahou zlomit Letnou podně jako Ptenín v prvním poločase. To se však nevedlo a Letná šla do vedení z penalty. Do poločasu vyrovnal Machač, po úniku z pravého křídla prostřelil golmana hostů. V druhém poločase to byla opět Letná, která šla do vedení. Baník má naštěstí Matěje Janečka, který má střelecký apetit a pohotovou střelu do růžku letenské branky vyrovnal. Zápas skončil smírem, v penaltovém rozstřelu se zaskvěl starší ze sourozenců Janečkových, Lukáš, dvě penalty kryl a bylo jen otázkou zda roztřel potvrdíme proměněnou penaltou. Tu rozhodují penaltu nekompromisně proměnil  hádejte kdo?! Janeček Matěj.

Dráždil Jakub,stoper Baníku:Z mého pohledu jsem spokojený. Abych se přiznal,pět bodů z obou zápasů jsem nečekal. Když pominu neproměněné šance, minule a dnes opět, tak si myslím, že jsme podali slušný výkon.

 


Baníkovská střelnice 

 

 

1.kolo - 3.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ LUČINA PTENÍN   3:2,(3:1)

Góly za Baník: Janeček Matěj 2, Ulč

Karty: ŽK : Janeček Matěj

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Janouškovec(Kuneš),Housar - Machač,Gavora,Šimandl (Bryndzak) ,Šindelář - Ulč,Janeček Matěj

Hodnocení utkání: Baník na soupeře vlétl, a utkání rozhodl za 30 minut. Po trefách Janečka a jedné brance Ulče vedl 3:0. Vedení mohlo být i vyšší, Šindelář měl tři dobré pozice pro skórování, ale zatím smůlu v dresu Baníku neprolomil. Pak trošku výkon a nasazení polevilo. Druhý poločas byl festival neproměněných šancí Baníku, Ulč,Janeček,Housar,Bryndzak to jsou jména paličů šancí. Z ojedinělé možnosti Ptenín korigoval zápas, ale na víc to nestačilo. V samém závěru rozhodčí Legát neuznal Kunešovi výstavní gól téměř z poloviny hřiště. Kuneš v obraném zákroku natřel míč ala Dráždil a ten s přispěním hostojucího gólmana skončil v síti. Bohužel rozhodčí zároveň s gólem utkání ukončil.


Baníkovská střelnice