Soutěžní utkání-Okresní soutěž,IV třída - Plzeň-jih-sezóna 2017/2018

TJ SOKOL D.LUKAVICE - TJ BANÍK MANTOV    2:1,(1:1),

Karty: ŽK : Korba,Dráždil

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Kuneš (Novák),Housar- Tichý,Gavora,Janeček,Šindelář - Šmrha(Ulč),Bystrán

Hodnocení utkání,

První poločas začali lépe domácí, v úvodu na dvakrát likvidoval střelu Janeček. V 35. minutě natáhl ke střele Bystán a Baník šel do vedení. Lukavice srovnala skóre v poslední nimutě poločasu po rohovém kopu a závaru před bránou se míč docoural za brankovou lajnu. Druhý poločas byl Baník lepším týmem, více kombinoval a držel míč,  vytvářel si příležitosti.Korba z dorážky mířil nad, tradičně Šindelář vedle:-), Bystrán dvakrát těsně vedle:-), a Janečkovi chyběl krok  k úspěšnému zakončení krásného sóla. Domáci hrozili rychlími úniky, po jednom z nich trefili tyč. A tak opět přišla poslední minuta poločasu a s ním nemastná naslaná střela domácích, lehká teč Housara a míč se opět docoural do brány Janečka, který si sic na míč sáhl jako jako v prvním případě,ale málo platné.

Housar Luboš, obránce Baníku: Doufám, že jsme s,i nebo lépe , že jsem si smůlu dnes vybrali, vybral na dlouhou dobu dopředu, při první gólu jsem mohl hrát aut a ne roh a do střely při gólu druhém , jsem neměl vubec hrabat!:-(

Janeček Lukáš,kapitán Baníku: Oproti nakopávané z prvního poločasu jsme druhou půlku hráli fotbal, byli jsme lepší na míči a i v kombinaci.Bohužel jsem dostal dva šmudli, které rozhodli.

Baníkovská střelnice

2.kolo - 10.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ SOKOL LETNÁ "B"   2:2,(1:1),4:2 na penalty

Góly za Baník: Machač ,Janeček Matěj - rozhodující penalta Janeček Matěj

Karty: ŽK : Bystrán Tomáš

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Bystrán(Bryndzak),Housar(Rehák) - Machač,Gavora,Šimandl ,Šindelář - Ulč,Janeček Matěj

Baník nastoupil se snahou zlomit Letnou podně jako Ptenín v prvním poločase. To se však nevedlo a Letná šla do vedení z penalty. Do poločasu vyrovnal Machač, po úniku z pravého křídla prostřelil golmana hostů. V druhém poločase to byla opět Letná, která šla do vedení. Baník má naštěstí Matěje Janečka, který má střelecký apetit a pohotovou střelu do růžku letenské branky vyrovnal. Zápas skončil smírem, v penaltovém rozstřelu se zaskvěl starší ze sourozenců Janečkových, Lukáš, dvě penalty kryl a bylo jen otázkou zda roztřel potvrdíme proměněnou penaltou. Tu rozhodují penaltu nekompromisně proměnil  hádejte kdo?! Janeček Matěj.

Dráždil Jakub,stoper Baníku:Z mého pohledu jsem spokojený. Abych se přiznal,pět bodů z obou zápasů jsem nečekal. Když pominu neproměněné šance, minule a dnes opět, tak si myslím, že jsme podali slušný výkon.

1.kolo - 3.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ LUČINA PTENÍN   3:2,(3:1)

Góly za Baník: Janeček Matěj 2, Ulč

Karty: ŽK : Janeček Matěj

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Janouškovec(Kuneš),Housar - Machač,Gavora,Šimandl (Bryndzak) ,Šindelář - Ulč,Janeček Matěj

Hodnocení utkání: Baník na soupeře vlétl, a utkání rozhodl za 30 minut. Po trefách Janečka a jedné brance Ulče vedl 3:0. Vedení mohlo být i vyšší, Šindelář měl tři dobré pozice pro skórování, ale zatím smůlu v dresu Baníku neprolomil. Pak trošku výkon a nasazení polevilo. Druhý poločas byl festival neproměněných šancí Baníku, Ulč,Janeček,Housar,Bryndzak to jsou jména paličů šancí. Z ojedinělé možnosti Ptenín korigoval zápas, ale na víc to nestačilo. V samém závěru rozhodčí Legát neuznal Kunešovi výstavní gól téměř z poloviny hřiště. Kuneš v obraném zákroku natřel míč ala Dráždil a ten s přispěním hostojucího gólmana skončil v síti. Bohužel rozhodčí zároveň s gólem utkání ukončil.