Soutěžní utkání-Okresní soutěž,IV třída - Plzeň-jih-sezóna 2017/2018

TJ SOKOL LÍŠINA vs TJ BANÍK MANTOV    1:2,(1:2),

Karty: ŽK:Janeček Matěj

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Šindelář,Šmrha - Machač,Tichý,Macháček,Janeček Matěj - Ulč,Bryndzak

Hodnocení utkání,

Vše důležité se stalo v prvním poločase. Počasí vyloženě zimn, i přesto bylo hřiště velmidpbře připravené. Lépe začli domácí, po chybě stopera Šindeláře, který byl ještě  myšlenkymi nejspíše na thajské masáži z předchozího dne, nabídl solo akci štírkovi Šmrhovi, ten výzvu přijal a poslal domácí do vedení. Za pět minut vyrovnal  Tichý střelou k tyči a skoré otočil mantovský Šmrha, angličanem z přímáku. K třetímu gólu měl nejblíže asi Bryndzak, který střelou z penaltové úrovně mířil nad.Druhý poločas nepřinesl nic zvláštního, až na odkop míče Housara z vlastní branky.

Baníkovská střelnice

10.kolo - 5.11. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ TATRAN NEURAZY   2:1,(2:1),

Góly za Baník: Bryndzak,Ulč

Karty: ŽK : Gavora,Dráždil V,Machač,Janeček

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil(Tichý),Šindelář,Koláček - Machač,Gavora,Macháček(Bystran),Šmrha  - Ulč,Bryndzak(Janeček M.)

Utkání jsme začali náporem, není divu, hostů bylo jen deset. Dostali jsme Neurazy pod tlak, avšak hosté šli po úniku do vedení. Gól nám otevřel oči a dnes velký bojovník Ondra Bryndzak  svým důrazem vybojoval míč a vyrovnal. I druhý gól měl na svědomí Ondra. Po opětovném důrazu a následné střele kterou golman Tatranu jen vyrazil k Ulčovi. Angel bez problému uklidil míč do sítě hostů. Druhý poločas již toho moc nenabídl snad jen bravurní zákrok domácího brankáře Janečka. Baník tak zvítězil dvě jedna:-))

Angel Ulč, útočník Baníku: Obránci byli dost tvrdí. I tak jsem rád že nám to tam s Ondrou spadlo! Hraje se nám spolu dobře.

Ondra Bryndzak,útočník Baníku:Parádní pocit z gólu i asistence, jsme s Angele moc rádi za důvěru od trenéra, hraje se nám o moc lépe.

9.kolo - 29.10. 2017

SK HRADEC 1946 "B" vs TJ BANÍK MANTOV    0:3,(0:1),

Góly za Baník: Macháček,Koláček,Machač

Karty:ČK: Koláček Daniel

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Šindelář,Rehák - Machač,Koláček,Macháček,(Janeček Matěj),Šmrha - Ulč,Bryndzak

Baník si přivezl herní pohodu i do Hradce, ale jednoduché to rozhodně nebylo. Hradec měl jasně navrch, a gólman Janeček měl hodně práce. Nejprve si to dal zoči voči s útočníkem Hradce a pak kryl senza zákrokem hlavičku po přímém kopu Kaplana. K tomu jednou Housar odkopával z brankové čáry míč, mířící do havířské branky. Vše bylo jinak v 24. minutě k míči se dostal Macháček a krásnou technickou střelou do rohu hradecké branky, rozsvítil jedničku na tabuli v kolonce hosté. Po té se hra trošku vyrovnala, Janeček opět kryl dobrý pokus vyrovnat stav. Poločas 0:1. Do druhé půle nastoupili domácí se snahou srovnat, ale baníkovská obrana a strážce svatyně byli proti. Tlak již nebyl tak výrazný a Baník potrestal protihráče dalším zásahem. Ulč krásně vysunul Bryndzaka, šestnáctiletý forward předložil přesnou nahrávku Koláčkovi a ten s přehledem zvýšil. Koláček pak nedovolil míči skončit v síti volejbalovým zákrokem, inkasoval rotte karte.:-)) To byla chvíle pro Janečka, nařízenou penaltu kryl a korunoval svůj výborný výkon. Na 3:0 pojistil skóre Machač a bylo!!!  Mladý útok Baníku, Ulč, Bryndzak zle topili obraně Hradce, podali velmi kvalitní výkony, obrana Baníku 185 minut bez obdržené branky. Záloha maká sem tam, Janeček čaruje a spřádá kejkle v zelenočerné svatyni!!!

Baník jede na vlně vítězné!

Macháček Martin, středopolař :Zápas hodnotím velmi kladně, tým opět přistoupil z zápasu svědomitě s cílem vyhrát. V první poločase jsme měli toho fotbalového štěstí, Lukáš nás podržel vynikajícím výkonem, a patří velké díky. Můj gól nás trošku uklidnil, mám z něj obrovskou radost a ta radost z fotbalu je o to větší jelikož si mohu zahrát s pořád velmi dobrým  hráčem Danem Koláčkem. Druhá půlka byla z naší strany velice dobrá, vyhráli jsme zaslouženě. Klukům děkuji za výkon!!!

8.kolo - 22.10. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ SOKOL SOBĚKURY   3:0,(1:0),

Góly za Baník: Machač ,Janeček Matěj ,Gavora

Karty: ŽK : Gavora,Bryndzak

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Housar,Šindelář,Šmrha - Machač,Gavora,Macháček,Janeček Matěj - Ulč,Bryndzak

Z Vodních Staveb si odnesli zranění Koláček Danek, Vašek Dráždil,stoprocentní nebyl Milan Gavora, Matěj Janeček a Ondra Bryndzak.Tři poslední jmenovaní hráli co jim síli dovolili, Milan musel odstoupit a Matěj s Ondrou závěrečných 15 minut doslova odkulhali. I tak bojovali a odvedli statečný výkon. Zbytek týmu bojoval stejně , makal do konce zápasu. Na hrišti byla slyšet podpora, byla vidět chuť hrát a bodovat. A slovy chvály nešetřeli ani fandové u klandru.Jirka Kuneš, Tomáš Bystran a Tomáš Rehák byli v zahraničí,resp.plnili pracovní povinnosti, Michal Šimandl ukončil baníkovské angažmá.Jakub Dráždil si pohrává také s myšlenkou ukončení či přerušení kariéry. Doufejme, že tyto negativní myšlenky zažene a opět s k týmu připojí. Danek Tichý měl futsal. To jen na vysvětlenou proč bylo jen jedenáct Baníkovců oproti patnácti z minulého týdne.

Housar Luboš,obránce Baníku: Dnes na hřiště vyběhlo jedenáct hráčů, nebojím se říct jedenáct Baníkovců, co chtěli moc vyhrát. Podotýkám pouze jedenáct borců co hráli srdcem, navzájem se povzbujicích se. Po velmi dlouhé době jsem zažil něco, co k fotbalu patří. Zahrát si dobrej fotbal, srdečné odhodlání bez zbytečných extempore a s pozitivním výsledkem. Všem mým spoluhráčům děkuji!!!!

7.kolo - 1.10. 2017

TJ VODNÍ STAVBY PLZEŇ"B" - TJ BANÍK MANTOV     4:2,(0:0)

Góly za Baník: Bystrán 2

Karty: ŽK : Housar

ČK:

Sestava:

Janeček L. - Šindelář,Housar,Korba,Dráždil V.(Dráždil J.)-Machač,Koláček(Šmrha),Macháček(Gavora),Tichý(Bystrán),-Rehák,Janeček M.

Korba Tomáš, obránce Baníku: Taková prohra mě nemrzí. Hráli jsme dobrej fotbal a i když zápas trošku nevyšel Kubovi Dráždilovi, nic se neděje.Dnes se mně hrálo moc dobře, byla v kabině pohodová atmoška,na place bez keců a hádek. To potvrdí i Houska!!!:-))

Housar Luboš, obránce Baníku: Souhlas!:-))

5.kolo - 1.10. 2017

TJ NEZBAVĚTICE - TJ BANÍK MANTOV     6:2,(3:1)

Góly za Baník: Khomyn 2

Karty: ŽK : Bystrán,Šmrha,Janeček Matěj

ČK: ,Šmrha,Janeček Matěj

Sestava:

Rehák - Šmrha,Kuneš,Housar,Korba-Machač,Janeček,Gavora,Bystrá,-Khomyn,Ulč

Housar Luboš, obránce Baníku: Zde neni co dodat, jede nás jedenáct. Dva vyloučení, ůplně zbytečně, všechny karty byli zbytečné!!! Ačkoliv se o tom bavíme před utkáním, i tak je to bohužel k ničenu!!! A ještě jeden postřeh, udělal jsem si tu práci a vytátl počty hráčů v ostatních týmech naší soutěže kterým je 35 a více. Tito hráči neváhají a jdou hrát. U nás to tak není, proč? Asi je to každému jedno!!!

Ptenín 5,Hradec 8 , Seč 5,Nezbvavětice 5,Soběkury3,Letná 12!!!,Líšina 5,Vs 8,Neurazy 7,Lukavice 8.....Baník 2!!!! Houska a Korbista!!!....mohli bychom mít +5!!!Nejméně!!!

4.kolo - 24.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV  - TJ SEČ   1:3,(1:1),

Góly za Baník: Gavora

Karty: ŽK : Šimandl

Sestava:

Janeček L.-Rehák,Šindelář,Kuneš,Novák,(Korba)-Machač,Janeček,Gavora,Tichý-Šimandl,Šmrha

3.kolo - 17.9. 2017

TJ SOKOL D.LUKAVICE - TJ BANÍK MANTOV    2:1,(1:1),

Góly za Baník: Bystrán

Karty: ŽK : Korba,Dráždil

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Kuneš (Novák),Housar- Tichý,Gavora,Janeček,Šindelář - Šmrha(Ulč),Bystrán

První poločas začali lépe domácí, v úvodu na dvakrát likvidoval střelu Janeček. V 35. minutě natáhl ke střele Bystán a Baník šel do vedení. Lukavice srovnala skóre v poslední nimutě poločasu po rohovém kopu a závaru před bránou se míč docoural za brankovou lajnu. Druhý poločas byl Baník lepším týmem, více kombinoval a držel míč,  vytvářel si příležitosti.Korba z dorážky mířil nad, tradičně Šindelář vedle:-), Bystrán dvakrát těsně vedle:-), a Janečkovi chyběl krok  k úspěšnému zakončení krásného sóla. Domáci hrozili rychlími úniky, po jednom z nich trefili tyč. A tak opět přišla poslední minuta poločasu a s ním nemastná naslaná střela domácích, lehká teč Housara a míč se opět docoural do brány Janečka, který si sic na míč sáhl jako jako v prvním případě,ale málo platné.

Housar Luboš, obránce Baníku: Doufám, že jsme s,i nebo lépe , že jsem si smůlu dnes vybrali, vybral na dlouhou dobu dopředu, při první gólu jsem mohl hrát aut a ne roh a do střely při gólu druhém , jsem neměl vubec hrabat!:-(

Janeček Lukáš,kapitán Baníku: Oproti nakopávané z prvního poločasu jsme druhou půlku hráli fotbal, byli jsme lepší na míči a i v kombinaci.Bohužel jsem dostal dva šmudli, které rozhodli.

2.kolo - 10.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ SOKOL LETNÁ "B"   2:2,(1:1),4:2 na penalty

Góly za Baník: Machač ,Janeček Matěj - rozhodující penalta Janeček Matěj

Karty: ŽK : Bystrán Tomáš

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Bystrán(Bryndzak),Housar(Rehák) - Machač,Gavora,Šimandl ,Šindelář - Ulč,Janeček Matěj

Baník nastoupil se snahou zlomit Letnou podně jako Ptenín v prvním poločase. To se však nevedlo a Letná šla do vedení z penalty. Do poločasu vyrovnal Machač, po úniku z pravého křídla prostřelil golmana hostů. V druhém poločase to byla opět Letná, která šla do vedení. Baník má naštěstí Matěje Janečka, který má střelecký apetit a pohotovou střelu do růžku letenské branky vyrovnal. Zápas skončil smírem, v penaltovém rozstřelu se zaskvěl starší ze sourozenců Janečkových, Lukáš, dvě penalty kryl a bylo jen otázkou zda roztřel potvrdíme proměněnou penaltou. Tu rozhodují penaltu nekompromisně proměnil  hádejte kdo?! Janeček Matěj.

Dráždil Jakub,stoper Baníku:Z mého pohledu jsem spokojený. Abych se přiznal,pět bodů z obou zápasů jsem nečekal. Když pominu neproměněné šance, minule a dnes opět, tak si myslím, že jsme podali slušný výkon.

1.kolo - 3.9. 2017

TJ BANÍK MANTOV - TJ LUČINA PTENÍN   3:2,(3:1)

Góly za Baník: Janeček Matěj 2, Ulč

Karty: ŽK : Janeček Matěj

Sestava:

Janeček Lukáš - Korba,Dráždil,Janouškovec(Kuneš),Housar - Machač,Gavora,Šimandl (Bryndzak) ,Šindelář - Ulč,Janeček Matěj

Hodnocení utkání: Baník na soupeře vlétl, a utkání rozhodl za 30 minut. Po trefách Janečka a jedné brance Ulče vedl 3:0. Vedení mohlo být i vyšší, Šindelář měl tři dobré pozice pro skórování, ale zatím smůlu v dresu Baníku neprolomil. Pak trošku výkon a nasazení polevilo. Druhý poločas byl festival neproměněných šancí Baníku, Ulč,Janeček,Housar,Bryndzak to jsou jména paličů šancí. Z ojedinělé možnosti Ptenín korigoval zápas, ale na víc to nestačilo. V samém závěru rozhodčí Legát neuznal Kunešovi výstavní gól téměř z poloviny hřiště. Kuneš v obraném zákroku natřel míč ala Dráždil a ten s přispěním hostojucího gólmana skončil v síti. Bohužel rozhodčí zároveň s gólem utkání ukončil.